ABOUT US

PAR MUMS

Kvites arhitektu birojs dibināts 2009.gadā un darbojas kā ģenerālprojektētāji sākot no privātmājām līdz lielām publiskām ēkām. Kvites arhitektu birojs nodrošina mūsdienīgu pieeju projektēšanā, lai maksimāli ekonomētu pasūtītāja līdzekļus ne tikai projekta ieceres stadijā, bet arī būvniecības laikā.

Visus projektus mēs izstrādājam BIM 3D vidē, kas ļauj izmantot augstu projekta detalizācijas pakāpi un projektēšanas gaitā ir iespējams atrisināt sarežģītus tehnoloģiskus risinājumus un būvniecības laikā būtiski samazināt būvniecības izmaksas.

Kā ģenerālprojektētājs izvēlamies tikai labākos sadarbības partnerus, kas spēj nodrošināt līdzvērtīgu projekta kvalitāti. Mārupē mēs esam realizējuši vairāk kā 10 ēku projektēšanu, tai skaitā,  MAN autoservisa un klienta centrs, aviokompānijas SmartLynx ofiss, 4 zvaigžņu viesnīcas "Loop hotel" būvprojekts un vairāku privātmāju projekti. 

Kvites arhitektu biroja komanda spēj realizēt augstas sarežģītības projektus industriālo, publisko un privāto ēku jaunbūvju un pārbūvju īstenošanai.

Mūsu Jaunumi

Latvijas Būvniecības gada balva
BŪVUZRAUGS, PROJEKTA VADĪTĀJS, PASŪTĪTĀJS

Latvijas Būvniecības gada balva

3. vieta nominācijā ražotne "MAN" autoservisam un klientu apkalpošanas centram Mārupes novadā

marupes-uznemeji_edited.jpg
PAPLAŠINĀM
SADARBĪBAS LOKU

 

Tagad esam arī biedrības

"Mārupes uzņēmēji" biedrs!

70729655_2417319398357634_44956823791463
 
LEPOJAMIES!
 

"Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā,

dizainā" Solvitas maģistra darbs

ieguvis 2. vietu nominācijā

ilgtspējīgākā studentu ideja 2019!

Mūsu partneri

Mēs lepojamies ar saviem sadarbības partneriem - savas jomas profesionāļiem no citiem projektēšanas uzņēmumiem. Veiksmīgā sadarbība mums ļauj pilnībā izstrādāt dažādas sarežģītības pakāpes projektus, tajā skaitā sarežģītu arhitektūras mezglu projektēšanu, būvkonstrukciju un inženiertīklu  projektēšanu, teritorijas labiekārtošanas risinājumus un citurs projektus.